KWARANTANNA COVID do 9 kwietnia 2021

Drodzy rodzice,

Niestety stało się to, czego się obawialiśmy. W związku z rosnącą liczbą zachorowań i decyzją rządu RP o zamknięciu placówek żłobkowych i przedszkolnych jesteśmy zmuszeni zamknąć także AKUKU do 9 kwietnia. 

Do przedszkola będą mogły uczęszczać jedynie dzieci, których rodzice są zaangażowani w walce z pandemią (lekarze, pielęgniarki, służby mundurowe). bardzo prosimy wszystkich rodziców, którzy należą do tych grup zawodowych i chcą posyłać dzieciaki do przedszkola o taką informację. 

Ciocie będą codziennie przygotowywały zajęcia w formie filmów, które będą zamieszczać na grupach facebookowych. Zastanawiamy się także nad uruchomieniem platformy TEAMS, gdzie moglibyśmy codziennie łączyć się z dziećmi i prowadzić zajęcia "na żywo" w określonej godzinie. Prosimy państwa o kontakt, jeśli mielibyście problem z dostępem do komputera, Internetu (wiemy, że starsze rodzeństwo może realizować zdalne nauczanie i ze sprzętem w domu w godzinach porannych może być krucho). W ciągu weekendu na pewno damy znać, jaką formę zajęć wybierzemy.

 

Pozdrawiamy serdecznie 

Przedszkole AKUKU